Viko by Panasonic Güncel Fiyat Listesi

viko-2023-fiyat-listesi

Viko by Panasonic Güncel Fiyat Listesi

Viko 2024-1 Tüm Ürünler, Geniş Katalog Güncel Fiyat Listesi

Viko 2024-1 Anahtar Priz, Aksesuar ve Grup Priz Güncel Tek Sayfa Özet Fiyat Listesi

Viko 2024-1 Şalt grubu, sigortalar, kompakt ve yardımcı ürünler Güncel Tek Sayfa Özet Fiyat Listesi

Panasonic Electric Works adıyla yılda yaklaşık 100.000.000 Adet üzerinde anahtar priz üretimi yapan Viko markalı ürünler gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleterek büyüyor. Şalt ürünleri, antibakteriyel anahtar prizler, kablo kanalları gibi ürünler ile de ürün gamını geniş tutan Viko 2023 fiyat listesi yayınlandı.

Elektrikcisin.com ailesi olarak bir çok farklı firmaya ait yüzlerce sayfadan oluşan fiyat listelerini özetleyerek elektrikçilere, esnaflara ve potansiyel müşterilere kolaylık olması açısından viko 2023-2 fiyat listesi ‘nide hızla özetleyerek tek sayfa haline getirdik.

Bir önceki listeye göre fiyat listesindeki farklılıklar genel olarak anahtar priz, kanal ve gruplarda ortalama yüzde 10 oranında bir fiyat artışına gidildiğini görebiliyoruz. Aynı zamanda şalt ürünlere Viko ilk defa dolar kuru olarak fiyat güncellemesi yapmış ve fiyatlarını tl karşılığı olarak güncel tutmuş. Şalt ürünlerin çoğunda fiyat artışı olmamasına rağmen yine de bir çok üründe fiyat artışına gidilmiş.

Aşağıdaki tablodan size uygun olan fiyat listesini indirerek amacınıza göre dilediğiniz gibi kullanabilir ve dağıtabilirsiniz.

Güncelleme: Haziran ayına geldiğimizde Viko ara bir zam ile anahtar priz ürünlerine yaklaşık %15 oranında, kablosuz grup prizlere yaklaşk %10-20 oranında ve aksesuarlara da değişken oranlarda belirli güncellemeler yapmıştır. Bunun sebebi tl bazında dolar karşısında kaybedilen değer olduğu için dolara çevirdiği şalt ürünlere hiç bir zam yapmamış, Viko 2023-1 Fiyat listesini aynen korumuştur. Güncel Viko 2023-2 fiyat listesi ni aşağıdaki tablodan indirebilir ya da daha eski fiyat listeleri için yazının en sonundaki arşive bakabilirsiniz.

Geçmiş dönem fiyat listesi arşivi:

(Buradan sonraki fiyat listeleri geçmiş fiyat listeleridir. Eski listelerle karşılaştırma yapmak, kontrol etmek ve fiyat farklarını hesaplamak için kullanabilirsiniz. Lütfen satışlarınız ya da tekliflerinizde eski liste üzerinden işlem yaparken çok dikkat edin.)

Elektrikcisin.com’daki viko marka ürünleri incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.