Marmaline Elektrik

M. Alipaşa, Bosna Sk. No:20/A, 41050
İzmit/Kocaeli
 
Hakkımızda Yol tarifi

Sık Sorulan sorular

Bize bir mesaj göndermeden önce isterseniz aşağıda en çok karşılaşılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Sepetinizde ön siparişli ya da tarafınıza özel olarak hazırlanacak/kesilecek ya da imal edilecek bir ürün varsa bu sipariş için yan taraftaki iletişim kutusundan, destek@elektrikcisin.com’dan ya da müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Genellikle ortalama sipariş sürelerimiz ürünü satın alacağınız sayfada belirtilmektedir.

Yukarıdaki gibi bir durum yoksa ve standart olarak satışını yaptığımız onbinlerce ürün için ise genel olarak haftaiçi öğlen saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde ise kargoların çalışma zamanlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Eğer siparişiniz acil ise ve en hızlı bir şekilde kargoya verilmesini bekliyorsanız içiniz rahat olsun. Siparişiniz ekranlarımıza düştüğü andan itibaren ilk günkü heyecanla siparişinizi size ulaştırmak için heyecanlanıyoruz.

Elektrikcisin.com ile tüm yurt içi/yurt dışı kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Troy, visa, master logolu kartlar geçerli olup haricinde havale ya da kapıda ödeme seçeneğimiz malesef yoktur. İşlerimizin sorunsuz olması, siparişlerin aksamaması ve stabil şekilde hedeflerimize ulaşmak için kapıda ödeme seçeneğini ne yazık ki kullanamıyoruz.

Güven problemi yaşamamanız adına ürünlerimizin altına yalnızca ürünü daha önceki satın almış kullanıcılar yorum yapmakta, değerli yorumları inceleyerek daha önce müşterilerimizin tecrübelerini okuyabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyalarda, sözlük ve şikayet sitelerinde de yine firmamızı arayarak daha önce hiç bir müşterimizi mağdur etmediğimizi görebilirsiniz.

Kargolarınız belirttiğimiz sürede kargoya teslim edildikten sonra genel olarak şehir merkezlerine 1 iş günü sonra teslim edilmektedir. Kargoların 2-3 günlük plan yaptığı şehir dışı noktalara ise genel olarak 2 günde teslim edilmektedir. Biz kargoya teslim ettiğimiz gün sisteme kargo takip kodunu işleyerek size mail ve telefonla iletilmesini sağlıyoruz. Anlık olarak kargo durumunuzu Siparişlerim sayfasından ya da telefon numaranıza ve mail adresinize iletilen kodla kargo firmasına ait web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bazı havaleli yani büyük boyutlu ya da çok yüksek derecede ağır ürünler kargolar tarafından kabul edilmediğinden ambar ile gönderim yapmaktayız. Ambarla gönderilen bir ürününüz varsa teslim edildiği ambarı ve iletişim bilgilerini size yine mail üzerinden bilgi iletilmesini sağlıyoruz. Ambar teslim süreleri de kargolarla aynı olup bazen 3-4 günü bulabilmektedir.

Elektrikcisin politikalarının en önemli ve misyonumuz doğrultusunda verilerinizi hiç bir şekilde işlemiyor oluşumuzdur.

Siparişleriniz tarafınıza ulaştırılmak için adres ve telefon bilgileriniz kargo firmalarıyla paylaşılır. Daha sonra dilediğiniz zaman hesap ayarlarınızdan verilerinizi sunucularımızdan kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Hiç bir firma ve kuruluşla verileriniz paylaşılmamaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz ise ödeme almamız için kullandığınız bankada yalnızca doğrulama yapmak için kullanılır. Anlık dahi olsa veritabanımızda saklanmaz, işlenmez ve kullanılmaz. Yani biz asla kredi kartı bilgilerinizi göremeyiz.

Alışveriş detaylarınız ise geçmiş siparişlerinizi görmek incelemek ya da iade imkanlarınızı sorgulamak için minimum 1 yıl süreyle güvenli sunucularımızda saklanmaktadır. Bu durum iadelerinizi ve kampanyalarınızı kontrol altında tutmak için gerekli bir işlemdir ve hiç bir firma ya da kuruluşla alışveriş verileriniz paylaşılmamaktadır. 1 Yılı geçen siparişleriniz için geçmişinizin kaldırılması talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrikcisin mottosu olarak tek amacımız sizleri memnun etmek ve istediğiniz ürüne en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşmanızı sağlamaktır. Hepsiburada, Trendyol, N11, Amazon gibi pazaryerlerinde güvende hissetmenizi sağlayan 1 gün sonra kolayca iade edebilirim duygusunu elektrikcisin’de de yaşayabilirsiniz.

Kesinlikle hiç bir sorgu, sual ya da bir durum olmadan yalnızca vazgeçtim diyerek ürünlerinizi iade edebilir ve yaptığınız ödemenizi kargo ücretleri dahil geri alabilirsiniz. Yalnızca paket, kutu ve ürüne zarar vermemeye özen gösterin, çünkü o ürünleri bir başka müşteriye tekrar satışa açabilir pozisyonda sunmamız gerekiyor. Eğer ürüne ya da paketine zarar verirseniz üzülerek iade kabul edemeyeceğimizi bildirmek isteriz.

Elektrikcisin ailesi olarak yasal düzenlemeler neyi gerektiriyorsa kusursuz olarak yapacağımızı bilmenizi isteriz. Genel olarak siparişinizi aldığımız zaman ilk önce ürünleri hazırlar, kargoya teslim eder ve akabinde faturasını keser tarafınıza gönderim yaparız.

Faturalar sistemde belirttiğiniz mail adresinize sistem tarafından otomatik olarak gönderilir ve en geç 2 iş günü içerisinde faturanız tarafınıza teslim edilmiş olur. Eğer faturanız size ulaşmazsa siparişinizi takiben 3. gün içerisinde destek@elektrikcisin.com adresine yazabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da sipariş sayfanızdan fatura talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrikcisin’de tüm faturalar kurumsal olarak kesilmektedir. TC kimlik numaranıza ya da Vergi kimlik numaranıza (hesabınızda belirttiğiniz hangisiyse) otomatik olarak kesilir ve gönderilir.

Ayrıca E-Fatura mükellefi olduğumuzdan dolayı sizlerde e-fatura mükellefiyseniz faturalar gib portalı üzerinden otomatik olarak size ulaştığı gibi biz yine de ayrıca mail olarakta göndermekteyiz.

iletişim formu
    Sorununuz ile ilgiliyse bir dosya ekleyebilirsiniz. Bu ekran görüntüsü ya da bir hata mesajı olabilir. Teklifler için lütfen Teklif Al ekranını kullanınız.