Öznur Kablo Güncel Fiyat Listesi

öznur kablo 2023 fiyat listesi

Öznur Kablo Güncel Fiyat Listesi

Öznur Kablo 2024 Detaylı Tam Katalog Güncel Fiyat Listesi

Öznur Kablo 2024 Tek Sayfa Güncel Özet Liste

Öznur Kablo Ürün Tanıtım Kataloğu

1989 Yılında %100 yerli sermaye ile İstanbul’da üretime başlayan öznur kablo ülkemizin önde gelen kablo üreticilerinden biridir. Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, bilgi teknolojileri, enerji yönetim sistemleri gibi alanlarda yalnızca belgelendirmek ile kalmayıp, kalitesini her daim müşteri memnuniyetini sağlamak için tam performans ile sürdürmektedir.

Öznur kablo öncelikle bakır kablo olarak nam salmış bir firma olsa da alüminyum kablo, bakır filmaşin ve alüminyum filmaşin üretimlerinde de Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olup ürettiği tüm ürünlerde TSE, VDE ve IEC standartlarında üretim yaparak müşterisini asla tereddütte bırakmayacak kaliteyi sunmaktadır.

Elektrikcisin.com ailesi olarak bir çok farklı firmaya ait yüzlerce sayfadan oluşan fiyat listelerini özetleyerek elektrikçilere, esnaflara ve potansiyel müşterilere kolaylık olması açısından öznur kablo fiyat listesinide hızla özetleyerek tek sayfa haline getirdik.

Bir önceki listeye göre fiyat listesindeki farklılıklar genel olarak ortalama yüzde 50 oranında bir fiyat artışına gidildiğini görebiliyoruz. Yalnız fiyat listesindeki artış önceki listede iskonto oranlarının düşük olmasından dolayı yeni listeye zam değil, güncelleme olarak yansıyor diyebiliriz. İndirim oranlarının düşük olmasından dolayı bayi – elektrikçi – perakende satışları arasında kalan yüzdesel oranın azlığından dolayı öznur kablo’nun fiyat listesini güncelleyeceği piyasada zaten bekleniyordu.

Ayrıca öznur kablo’nun 2023 haziran ayı fiyat listesinde bir kaç önemli değişiklikte göze çarpıyor. En önemlilerinden bir tanesi Solar kablo’larda artık fiyat listesinde ve üretimde yerini almaya başladı. Güneş enerji sistemlerinden kullanılan solar kabloları artık Öznur Kablo kalitesi ile temin edebilirsiniz. Hologen Free TTR ve NYM kablolarda ve Yassı TTR kablolarda listeden bazı eksiltmelere gidildiğini görüyoruz.

2024 Yılına geldiğimizde ise bir önceki 2023 fiyat listesine nazaran yaklaşık %90 olarak fiyat artışına gidildiğini görebiliyoruz. Yine bu fiyat listesinde de her zaman olduğu gibi artış ile birlikte iskonto yükseltmesi zammın %90 oranında değil son fiyatta yaklaşık %10 civarına denk geldiği anlaşılıyor.

Yukarıdaki tablodan size uygun olan öznur kablo haziran 2024 fiyat listesini indirerek amacınıza göre dilediğiniz gibi kullanabilir ve dağıtabilirsiniz.

Geçmiş dönem fiyat listesi arşivi:

(Buradan sonraki fiyat listeleri geçmiş fiyat listeleridir. Eski listelerle karşılaştırma yapmak, kontrol etmek ve fiyat farklarını hesaplamak için kullanabilirsiniz. Lütfen satışlarınız ya da tekliflerinizde eski liste üzerinden işlem yaparken çok dikkat edin.)

Elektrikcisin.com’daki öznur marka ürünleri incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.