Firmamıza Sıkça Sorulan Sorular;

Elektrikcisin.com güvenilir mi?
Elektrikcisin.com, 15 yıllık toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışı ile müşterilerine hizmet veren Marmaline Elektrik kuruluşuna aittir. Marmaline Elektriğe haftanın 7 günü 24 saat boyunca çeşitli kanallardan ulaşabilir, ofis, depo ve mağazalarımızı dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikcisin.com ’dan aldığım ürünler neden bu kadar ucuz?
15 yıldır faaliyet gösteren bir şirket olarak ana distribütörlerle bağlantılı çalışmaktayız. Bu sebeple ürünlerimiz her zaman en uygun fiyat listeleri ile satılmaktadır.

Elektrikcisin.com ’dan aldığım ürünler orijinal mi?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler orijinal olup, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile tercih edilmektedir. Elektrikcisin ailesi olarak sahte, replika ürünleri asla satmamaktayız.

Satın aldığım ürünün garanti süresi ne kadar?
Ürünlerimizin hepsi garanti kapsamında olup, minimum bir yıl garanti hizmeti verilmektedir. Siparişiniz ile birlikte tarafınıza gönderilen ürün faturası garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

Elektrikcisin.com ’dan aldığım ürünlerin iade ve değişimini yapabilir miyim?
Satın aldığınız her ürün için iade ve değişim işlemleri uygulanmaktadır. Ürün alıcının eline ulaştığında 45 gün içerisinde iade ve değişim işlemleri yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için iade politikalarını okuyunuz.

Elektrikcisin.com ’dan aldığım ürünü yanlış sipariş ettim ne yapmalıyım?
Oluşturmuş olduğunuz sipariş henüz kargoya verilmemişse, sipariş bilgilerinizin bulunduğu alandan iptal edebilir ve yeniden sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiyse ürünü teslim almayarak geri iade edilmesini sağlayabilir ardından iade talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrikcisin.com ’dan aldığım ürün bozuldu ne yapmalıyım?
Ürünün ilgili teknik servisine ulaşarak sorularınızı danışabilir, teknik servisin yönlendirmeleri ile birlikte garanti kapsamından yararlanabilirsiniz. Teknik servise ulaşamama ya da konu ile alakalı oluşan herhangi bir probleminizde müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Elektrikcisin.com ’dan aldığım ürünü kullandım ve daha ucuzunu buldum ne yapmalıyım?
Ürünler teslim olduktan sonra kullanım sağlandığında iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır. Servis kapsamına girdikleri için ürünler üzerinde herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

Elektrikcisin.com ’dan ürün satın almak istiyorum ama sizi tanımıyorum.
Sektör içerisinde öncü bir şirket olmamız ile orijinal ve yüksek performans sunan ürünler satmaktayız. En kaliteli markalar ile çalışarak müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. 15 yıllık çalışma hayatımızda en iyisini sunmak için çabalayarak her geçen gün kendimizi çok daha iyi yerlere getirmekteyiz. Sizleri memnun etmek ve güvenilir bir alışverişin tadını çıkarmanıza yardımcı olmaktayız.

Elektrikcisin.com hangi firma/şirkete bağlı bir e-ticaret sitesidir?
E-ticaret sitemiz, sektörün öncü firmalarından olan Marmaline Elektrik ‘e aittir. Marmaline firmasının uzun süren çalışma hayatına Elektrikisin.com ‘da eklenmiş olup, en iyi hizmet kalitesini sunmak için çalışmaktayız.

Kampanyaları anında öğrenmek ve özel teklif güncellemeleri almak için hemen kaydolun.