Satın aldığın ürünler kazandırmaya devam ediyor.

Elektrikcisin.com ailesi olarak, siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek ve alışveriş deneyiminizi daha özel kılmak için yeni bir fırsat sunuyoruz: Ürünlerimize yorum yaparak toplamda 200 TL değerinde indirim kuponları kazanabilirsiniz!

Bu harika fırsat, ürünlerimize dair düşüncelerinizi paylaşarak hem diğer müşterilere rehberlik edebilmeniz hem de alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirebilmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

  • 50 TL İndirim Kuponu: Herhangi bir ürünümüze yaptığınız bir yorum için 50 TL değerinde indirim kuponu kazanabilirsiniz. Bu, sadece ürünlerimiz hakkında düşüncelerinizi paylaşarak kazanabileceğiniz ekstra bir değerdir. Genel anlamda hiç bir koşulumuz bulunmamakla birlikte yorumlarınız editörlerimiz tarafından onaylanmasını takiben 24 saat içerisinde kupon kodu hesabınıza tanımlanır.

  • Ekstra 10 TL Kuponlar: Ayrıca, sepetinizdeki diğer ürünlere de yorum yaparak her ürün için ekstra 10 TL değerinde indirim kuponları kazanabilirsiniz. Bu sayede sepetinizdeki tüm ürünlerde tasarruf sağlayabilirsiniz. Kupon kodları ayrı ayrı değil tek bir bütün olarak hesabınıza tanımlanır. Bu sebepten dolayı sepetinizdeki ürünlerde en geç 12 saat içerisinde tüm yorumları tamamlamış olmalısınız.

Örneğin elektrikcisin.com üzerinden 12 farklı ürün satın aldınız. Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürünlerin sayfasına giderek değerlendirmeler kısmında yorum ve değerlendirme puanınızı belirtin. 12 ürünün tamamına yorum ve değerlendirme yaptıktan sonra 1. ürün için 50 TL diğer ürünler için 11*10=110 TL toplamda 160 TL kupon kodu kazanırsınız.

  • Toplam Kazanç Limiti: Kazandığınız kuponlarla toplamda elde edebileceğiniz maksimum tutar 200 TL’dir ve bu kuponları kullanabilmek için minimum 250 TL tutarında bir alışveriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca kupon kodları kullanılarak yapılan alışverişlerden tekrar kupon kazanabilirsiniz. 1 Yılda kupon kodlarından toplamda 2.000 TL kazanabilirsiniz.

  • Kuponlar Size Özeldir: Kazandığınız kuponlar tamamen size özeldir ve başkasına devredilemez. Başka kupon kodları ve özel indirimler ile birleştirilemez.

  • Kupon Kullanım Süresi: Kazandığınız kuponları 180 gün boyunca kullanabilirsiniz, bu süre alışverişlerinizde kullanmanız için size daha fazla esneklik sağlar. 180 gün sonunda kupon kodları kendisini imha eder.

Elektrikcisin.com ailesi olarak, sizlere daha fazla değer sunmayı ve alışverişinizi daha özel hale getirmeyi amaçlıyoruz. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Toptan elektrik malzemeleri alışverişinizi daha hesaplı hale getirmek için bu fırsatı kaçırmayın! Sizleri daha fazla alışveriş keyfi yaşamak için bekliyoruz.